O Rezydencji

Informacje

Nowoczesne wnętrza

Wszystkie apartamenty zaaranżowaliśmy z myślą o potrzebach naszych gości: ergonomiczne pomieszczenia charakteryzują się wygodą, wysokim poziomem estetyki i funkcjonalnością. Współczesny design wnętrz doskonale wpisuje się w modne trendy architektonicznie, lecz nie dominuje nad historycznym duchem willi powstałej w latach 30-stych zeszłego wieku.
  

Przestronna kuchnia

W naszej kuchni przygotowujemy pyszne śniadania - bogate w tradycyjne, polskie smaki - z lokalnych i świeżych produktów. Do dyspozycji gości oddajemy pomieszczenie, w którym przygotować można szybkie posiłki.
 
Niepowtarzalny klimat

Gościom szukającym chwili oddechu od zgiełku codziennych spraw, zapewniamy miejsce przepełnione niespotykaną atmosferą spokoju i wytchnienia. Domowy klimat naszego pensjonatu dopełni poczucie relaksu w przyjaznej atmosferze.
 
Nowoczesne i wygodne sypialnie

Nie ma nic ważniejszego niż zdrowy sen! Zapewniamy więc gościom pokoje sypialniane zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie. Wygodne łóżka wyposażono w praktyczne materace, stoliki nocne z lampkami do czytania oraz ekologiczną pościel.
 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem